ЦСКА загуби от „Клуж“ първия мач от груповата фаза в Лига Европа

0

ЦСКА-София започна със загуба участието си в груповата фаза на Лига Европац На Националния стадион „Васил Левски“ „червените“ загубиха с 0:2 домакинския си мач си с ЧФР Клуж.

Пред около 12 хиляди свои привърженици “червените” показаха добра игра през първото полувреме, но бяха надиграни след почивката и регистрираха първото си поражение в турнира за сезона след четири поредни победи в квалификациите.

Марио Рондон откри резултата за гостите след 52 минути игра. В 74-ата минута пък Чипреан Деак удвои актива на „железничарите” от северната ни съседка след спорна дузпа, дадена от турския съдия Халим Емер.

В другия мач от групата „Рома“ победи „Йънг Бойс“ с 2:1 в Швейцария. В следващия мач след седмица ЦСКА гостува на „Рома“.