Шампионски титли за полицаите от Русе

0
Две шампионски титли

Две шампионски титли – отборна и индивидуална, спечелиха представителите на Областната дирекция на МВР на първенството по полицейска лична защита и карате за служители на МВР. В надпреварата русенските представители завоюваха общо 5 купи и 10 медала

В отборното първенство по полицейска лична защита и двата тима на ОДМВР – Русе завоюваха призови места. Шампионската титла взе отборът „ОДМВР – Русе І“ в състав Александър Йорданов и Светослав Бодуров, които са настоящите (през последните три години) национални шампиони и трети на световното за 2018 г.

Вторият русенски отбор „ОДМВР – Русе ІІ“, в състав Теодор Иванов и Станислав Георгиев, зае трета позиция на призовата стълбица.

В индивидуалното класиране в „карате“, шампионската позиция на първото място в категория до 75 килограма, завоюва русенският състезател Светослав Бодуров. В категорията до 84 килограма служителят на ОДМВР – Русе Александър Йорданов се класира на второ място.

В отборното класиране на карате ОДМВР – Русе завоюва втора позиция.