Шампионска лига: „Ливърпул“ победи „Милан“, „Реал“ излъга „Интер“(видео)

0

В оспорван и изпълнен с обрати мач „Ливърпул“ победи гостуващия „Милан“ с 3:2 в първия си мач от група „B“ на Шампионската лига.

„Мърисайдци“ поведоха в 0-ата минута, когато Фикайо Томори си отбеляза автогол. В 14-ата минута домакините можеха да удвоят преднината си, но Салах пропусна да се разпише от дузпа.

Ребич в 42-ата минута успя да изравни, а Брахим Диас само 2 минути по-късно направи обрата за „гостите“ пълен.

В 49-ата Мохамед Салах изравни, а в 69-ата Джордън Хендерсън донесе успеха на своя тим със страхотно попадение.

На стадион „Сан Сиро“ в Милано „Реал“ (Мадрид) победи с минималното 1:0 „Интер“ в мач от груповата фаза на Шампионската лига.

Развръзката на двубоя дойде в самия край на срещата. Единственото попадение беше дело на Родриго минута преди да изтече редовното време. Домакините категорично създадоха повечето и по-добрите положения, но това не доведе до така желаните три точки.