Резерви донесоха исторически обрат за Англия срещу Уелс

0
Резерви донесоха успех на Англия срещу Уелс

Тимът на Рой Ходжсън изоставаше след първото полувреме заради грешка на Джо Харт, която позволи на Гарет Бейл да отбележи. Англичаните обаче стигнаха до обрат благодарение на влезлите като резерви Джейми Варди и Даниел Стъридж. Резерви донесоха успех на Англия срещу УелсГолмайсторът на „Лестър“ се разписа за 1:1 в 56-ата минута, а нападателят на „Ливърпул“ Даниел Стъридж, който имаше главна заслуга и за първия гол, отбеляза победния минута преди да изтече редовното време. За пръв път в своята история английският национален отбор спечели мач от европейски финали, в който изостава в резултата.

След този успех Англия води с 4 точки в групата, Словакия и Уелс са с по 3 точки /и двата отбора с по 3-3 голова разлика/, Русия е с 1 точка.