Програма

12:00Документален филм„Банкок, Сайгон“
13:00Документален филм„Природата е в моето ателие“
13:30Документален филм„ По Адриатика: Дубровник“
14:00ТВН представя„Заседание на Общински съвет – Русе“ – пряко предаване
15:30Игрален филм„Непроследим“
17:30Документален филм„Живата вечност – Гранитския дъб“
18:00Документален филм„Глобална енергия“ 1 еп.
18:30ТВН представяНОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:15Документална поредица„Състезанието на живота им“
20:15Документален филм„Човекът срещу природата: Yellowstone“
21:30ТВН представяНОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00Документална поредица„Моето пътешествие“
22:30Игрален филм„Брачен живот“
24:00  Край на програмата
12:00Игрален филм„Артър Нюман“
13:40Игрален филм„Борба с ножове“
15:30Игрален филм„Невидимата жена“
17:30Документален филм„Българското име на дълголетието“
18:00Документален филм„Глобална енергия“ 2 еп.
18:30ТВН представяНОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:15Документална поредица„Състезанието на живота им“
20:15Документален филм„Призрачните градове на американския Запад“
21:30ТВН представяНОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00Историческо предаване„Факти от миналото“
22:30Игрален филм„Любов, сватба и брак“
24:00 Край на програмата
12:00Игрален филм„От упор“
13:30Игрален филм„Правилната грешка“
15:30Игрален филм„Истинският Люин Дейвис“
17:30ТВН представя„Хубава си татковино“
18:00Документален филм„Глобална енергия“ 3 еп.
18:30ТВН представяНОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:15Tуристическо предаване“Моето пътешествие”
19:45Игрален филм„Престъпно предградие“
21:30ТВН представяНОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00Игрален филм„Сделката“
24:00 Край на програмата
12:00Игрален филм„Отвличането на Хайнекен“
13:40Игрален филм„400 дни“
15:30Игрален филм„Говори с мен“
17:30Документален филм„Глобална енергия“ 4 еп.
18:00ТВН представя„Класически коли“
18:30ТВН представяНОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:15Историческо предаване„Факти от миналото“
19:45Игрален филм„Чарли и Бутс“
21:30ТВН представяНОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00Игрален филм„Ванилия и шоколад“
24:00 Край на програмата
12:00Документален филм„Куба: Райският ад“
13:00Документален филм„Възрожденец по дух и наследство – Никола Манев“
13:30Игрален филм„Лари Краун“
15:30Игрален филм„Какво направихме, за Бога“
17:30Документален филм„Глобална енергия“ 5 еп.
18:00ТВН представя„Класически коли“
18:30ТВН представяНОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
19:30Игрален филм„Куриерът“
21:30ТВН представяНОВИНИТЕ на ТИ ВИ ЕН
22:00Игрален филм„Чърчил“
24:00 Край на програмата
12:00Детски игрален филм„Седмото джудже“
13:40Игрален филм„Само приятели“
15:30Игрален филм„На Рим с любов“
17:30Документален филм„Гърция“
18:00ТВН представя„Goodwood: Фестивал на скоростта“
19:00Документален филм„Северна Корея“
20:00Сериен филм

„Инспектор Валандер“

22:00Игрален филм„Вики, Кристина, Барселона“
24:00 Край на програмата
12:00Детски игрален филм„Ваканцията на малкия Никола“
13:40Игрален филм„Step Up Революция“
15:30Игрален филм„Парче от рая“
17:30Документален филм„Червено море“
18:00ТВН представя„Goodwood: Фестивал на скоростта“  
19:00Документален филм„Кашмир“
20:00Игрален филм„Изненадата“
22:00Игрален филм„Един очарователен романс“
24:00 Край на програмата