Програма

12:00Документален филм„Берлин: Възроденият Метрополис“
13:00Документален филм„Възрожденец по дух и наследство“
13:30Игрален филм„Да бъдеш Флин“
15:30Игрален филм„Какво направихме, за Бога“
17:30Документален филм„Българското име на дълголетието“
18:00Документален филм„Аржентина разказва легенди“
18:30ТВН представя„Глобална енергия“ 1 еп. 
19:15Документална поредица„Състезанието на живота им“
19:45Игрален филм„Търси се герой“
21:30Документален филм„Реюнион: Европейският съюз в Индийския океан“
22:00ТВН представя„Моето пътешествие“
22:30Игрален филм „Полунощ в Париж“
24:00  Край на програмата
12:00Игрален филм„Артър Нюман“
13:40Игрален филм„Дом Хемингуей“
15:30Игрален филм„Невидимата жена“
17:30Документален филм„Златната църква на цар Симеон“
18:00Документален филм„Непал – божествен и смъртоносен“
18:30ТВН представя„Глобална енергия“ 2 еп.
19:15Документална поредица„Състезанието на живота им“
20:15Документален филм „Най-опасните неща в света“
21:30Документален филм„Полярна граница Шпицберген“
22:00ТВН представя„Факти от миналото“
22:30Игрален филм„Булката дубльор“
24:00 Край на програмата
12:00Игрален филм„Утре ще изчезнеш“
13:30Игрален филм„Хамелеонът“
15:30Игрален филм„22 куршума“
17:30ТВН представя„Хубава си татковино“
18:00Документален филм„По Адриатика: Дубровник“
18:30ТВН представя„Глобална енергия“ 3 еп.
19:15ТВН представя“Моето пътешествие”
19:45Игрален филм„Отвличането на Хайнекен“
21:30Документален филм„В скута на Бога – Рио“
22:00Игрален филм„Сноубордистът“
24:00 Край на програмата
12:00Игрален филм„Главен готвач“
13:40Игрален филм„Говори с мен“
15:30Игрален филм„Хектор и тъсенето на щастието“
17:30Документален филм„Панагюрското съкровище“
18:00ТВН представя„Класически коли“
18:30ТВН представя„Глобална енергия“ 4 еп.
19:15Историческо предаване„Факти от миналото“
19:45Игрален филм„Уикенд по френски“
21:30Документален филм„Рубини и бедност в Мадагаскар
22:00Игрален филм„Перлата“
24:00 Край на програмата
12:00Документален филм„Класическо пътуване в Египет“
13:00Документален филм„Строител на българската култура“
13:30Игрален филм„Непроследим“
15:30Игрален филм„Истинският Люин Дейвис“
17:30Документален филм„Живот в Западната пустиня на Египет“
18:00ТВН представя„Класически коли“
18:30ТВН представя„Глобална енергия“ 5 еп.
19:30Игрален филм„Изненадата“
21:30Документален филм„Олелия и пустинни миражи в Египет“
22:00Игрален филм„Корпорация Война“
24:00 Край на програмата
12:00Игрален филм„Клечко попада в приключение“
13:40Игрален филм„Невъзможното“
15:30Игрален филм„Игри на сърцето“
17:30Документален филм„Да хванеш тен зад Полярния кръг“
18:00ТВН представя„Goodwood: Фестивал на скоростта“
19:00Документален филм„Призрачните градове на американския Запад“
20:00Сериен филм„Инспектор Валандер“
22:00Игрален филм„Вики, Кристина, Барселона“
24:00 Край на програмата
10:00Пряко излъчване„Писта София 2019“
15:30Игрален филм„Ив Сен Лоран“
17:45Документален филм„Приключения край Атон“
18:00ТВН представя„Goodwood: Фестивал на скоростта“  
19:00Игрален филм„Редник Валънтайн: Руса и опасна“
21:00ТВН представя„MAX FIGHT 44“ – Свети Влас – смесени бойни спортове
24:00 Край на програмата