Плахи „лъвове“ записаха 12-и мач без победа

0
С плахи действия и безлична игра

С плахи действия и безлична игра българските „лъвове“ загубиха с 0:1 контролата с Парагвай и записаха 12-и пореден мач без победа.

Единственото попадение в двубоя отбеляза Мигел Алмирон в 60-ата минута. Влезлият като резерва Ричард Санчес намери по земя Алмирон, който с премерен шут с левия крак не остави шансове на дебютанта за „трикольорите“ Георги Георгиев.

За 90 минути избраниците на Георги Дерменджиев не стигнаха до нито едно голово положение, а в същото време допуснаха поне дузина ситуации пред своята врата.

Не повече от 500 зрители на наблюдаваха на Националния стадион „Васил Левски“ поредната безлична изява на българските национали.

В неделя селекцията на Георги Дерменджиев ще изиграе последния си мач от евроквалификациите. Техен съперник ще бъде отборът на Чехия.