„Лудогорец“ без шанс за елиминациите в Лига Европа

0

„Лудогорец“ инкасира втора домакинска и общо трета загуба в груповата фаза от турнира Лига Европа.

След загубата с 1:2 от белгийския „Антверп“, на „Хюмефарма Арена“ българският шампион падна с 1:3 и от „Тотнъм“. Без спечелена до момента точка „орлите“ са на последно място в група „А“ и практически загуби шанс да продължи в следващата фаза на турнира.

Хари Кейн изведе „шпорите“ напред с гол с глава в 13-та минута, а Лукас Моура в 33-ата покачи на 0:2. След почивката Кешеру върна една попадение, но скоро след това Льо Селсо оформи крайното 1:3.

Разградчани изиграха слабо първо полувреме, което им коства мача. За „Тотнъм“ втората част бе удоволствие, като лондончани дадоха шанс за изява на някои от резервните си футболисти.