„Дунав“ изпусна „Добруджа“ в добавеното време

0

Дунавци започнаха по-добре срещата и след няколко пропуснати положения в 35-ата поведоха в резултата. Мирослав Будинов бе съборен в добруджанското наказателно поле и главният рефер Николай Йорданов отсъди дузпа, която Георги Чакъров реализира за 0:1. Пак той можеше да усвои в края на първото полувреме, но стражът на домакините със сетни усилия успя да предотврати посещението на топката в мрежата му.

Втората част продължи при подобен сценарий, като дунавци пропуснаха на няколко пъти да увеличат аванса си. Вместо това по неписаното правило „като не вкарваш гол, ти вкарват“ в третата минута от даденото от съдията 4-минутно продължение Тодор Колев се възползва от разбъркване пред дунавската врата и изравни за 1:1.